Informacje ogólne

Kancelaria Radcy Prawnego Wandy Śnieguckiej ma ogólnopolski zasięg działania i oferuje swoim klientom kompleksowe i profesjonalne doradztwo prawne w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej bez względu na skalę prowadzonej działalności i rozmiar potrzeb klienta.

Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojętym prawie gospodarczym, prawie spółek, prawie cywilnym, prawie umów handlowych, prawie pracy, prawie ochrony danych osobowych, a także w prawie procesowym. Kancelaria świadczy również pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego. Wieloletnie doświadczenie kancelarii w obsłudze prawnej przedsiębiorców, a także osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej gwarantuje klientom fachowe i skuteczne wsparcie w realizacji bieżących celów biznesowych oraz w rozwiązywaniu doraźnych problemów i zagadnień prawnych.

W zmieniającej się rzeczywistości świadczenia usług prawniczych, kancelaria zapewnia stały dostęp do prawników oraz usług poprzez wykorzystanie nowoczesnej infrastruktury technicznej oraz innowacyjnych metod działania. Kancelaria proponuje klientom skuteczne i praktyczne rozwiązania prawne oraz zapewnia obsługę prawną w języku polskim, angielskim i francuskim.

Celem kancelarii jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi prawnej oraz elastyczności w reagowaniu na potrzeby klienta.

Radca prawny Wanda Śniegucka, wykonująca czynnie zawód radcy prawnego od 2004, jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów realizowanych we współpracy Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu François Rabelais w Tours we Francji pod nazwą ‘Szkoła Prawa Francuskiego’. Wanda Śniegucka uzyskała francuski państwowy dyplom magisterskich studiów prawniczych (o profilu europejskim) oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Łódzkiego "Francuskie Magisterium Prawa – Prawnik Europejski", a także świadectwo ukończenia 2-semestralnych Studiów Podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim Wydziale Prawa i Administracji w zakresie ochrony danych osobowych (2018 r.).

Radca prawny Wanda Śniegucka jest również mediatorem na liście mediatorów Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Kancelaria współpracuje na stałe z radcami prawnymi i adwokatami oraz aplikantami radcowskimi i adwokackimi, dzięki czemu klienci Kancelarii mają zapewnioną stałą pomoc prawną wykwalifikowanego, utalentowanego i doświadczonego zespołu.